Volná místa

REFERENT/KA CONTROLLINGU

Máte rádi čísla, tabulky, reporty a analytickou práci? Chcete získat zkušenost z oblasti finančního controllingu? Ozvěte se nám, právě obsazujeme pozici:

Co budete dělat za práci:

- vytváření podkladů k analytické práci
- analytické vyhodnocování, odhadování trendů
- komplementace měsíčního reportu (z dodaných podkladů)
- komunikace a spolupráce s dalšími útvary
- práce s interními systémy a aplikacemi

Co k práci budete potřebovat:

- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření
- orientaci v oblasti účetnictví a výkaznictví (alespoň základy)
- znalost MS Excel, MS PowerPoint
- znalost NAV výhodou
- orientaci v oblasti energetiky výhodou
- schopnost sumarizovat výsledky analýz
- smysl pro pečlivost a důslednost
- aktivní přístup, samostatnost, logické uvažování

Co Vám za práci nabídneme:

- fixní mzdu a zajímavý systém variabilních odměn
- širokou škálu zaměstnaneckých benefitů (týden dovolené navíc, stravenky, cafeteria, x-day, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, placené volno při doprovodu „prvňáčka“, týmové a firemní akce, zvýhodněné ceníky elektřiny a plynu)
- práci v moderním prostředí a přátelském kolektivu
- podporu v zaškolení a dalším rozvoji
- kariérní růst

Termín nástupu: dle dohody