Volná místa

REFERENT ODCHOZÍCH HOVORŮ – ODDĚLENÍ VÝPOVĚDÍ

Už 15 let se staráme o to, abychom snížili náklady na energie všem lidem a společnostem v ČR. Nyní Vám dáváme jedinečnou příležitost stát se členem naší Centropol rodiny.

Co vlastně u nás budete dělat?

Náplní Vašeho dne bude komunikace po telefonu se zákazníky společnosti Centropol, kteří se rozhodli ukončit smlouvu. Budete ověřovat důvod odchodu, odpovídat na jejich otázky a individuálně řešit jejich požadavky a nacházet pro zákazníka optimální řešení s cílem udržet ho i nadále ve společnosti.

Dostanete svůj vlastní stůl a prostor, abyste mohli v pohodlí a s úsměvem se zákazníkem komunikovat. Každý den pracujete s interními systémy, takže pro Vás lehčí administrativa a práce s počítačem není žádný problém.

Začátek Vám usnadníme důkladným dvoutýdenním školením, během kterého Vás naučíme vše potřebné k Vaší práci a vysvětlíme Vám problematiku dodávek elektřiny a plynu. Za zády budete mít vždy zkušeného kolegu, který Vám poradí. Všechny pracovní postupy na jednom místě s možností v nich rychle a snadno vyhledávat.

Co pro vás máme?

Motivující mzdové ohodnocení – fixní mzda + provize v neomezené výši + variabilní složka mzdy + bonus pro nováčka.
Průměrná mzda včetně provizí startuje na částce 20 000 Kč, ti nejvýkonnější mají i více než 35 000 Kč.

Stálou pracovní dobu 08.00-16.30 hodin a volno o víkendech a svátcích.

Práci v mladém a přátelském kolektivu.

Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů (25 dnů dovolené, Cafeteria – systém volitelných zaměstnaneckých výhod, vybíráte si dle toho, co Vás baví a máte rádi, sick-day, stravenky, volnočasové poukázky, občerstvení na pracovišti, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, placené volno při doprovodu „prvňáčka“, pravidelné týmové a firemní akce, zvýhodněné ceníky elektřiny a plynu pro Vás i Vaše blízké)

A 100% podporu ve Vašem rozvoji s šancí posunout se na kariérním žebříčku výš. Věřte, že Váš budoucí vedoucí začínal na stejné pozici.

Co Vám k práci bude stačit?

- příjemný mluvený projev a empatie v mezilidském kontaktu
- chuť pracovat v týmu
- základní znalost PC
- praxe vítána, není však podmínkou – vše Vás rádi naučíme, budete se učit od těch nejlepších

Dejte nám o sobě vědět! Klikněte na tlačítko „odpovědět“, napište o sobě pár vět a zašlete nám svůj životopis.

Odpovědět Všechny volné pozice