Volná místa

REFERENT ZÁKAZNICKÉ PÉČE – PŘÍCHOZÍ HOVORY

Už 15 let se staráme o to, aby domácnosti a firmy v ČR měly elektřinu a plyn za výhodnou cenu a péči, kterou očekávají. Jsme česká společnost, která se řadí mezi top 100 firem a top 5 alternativních dodavatelů. Nyní Vám dáváme příležitost stát se členem naší CENTROPOL RODINY.

O čem to bude?

Čeká Vás důkladné třítýdenní školení, během kterého Vás naučíme vše kolem dodávek elektřiny a plynu a seznámíme Vás s budoucími kolegy.

Dostanete svůj vlastní stůl v moderním prostředí naší firmy, abyste mohli v pohodlí a s úsměvem pomáhat našim zákazníkům.

Vaším hlavním úkolem bude starat se o spokojenost našich zákazníků na příchozí lince nebo po emailu, odpovídat na jejich otázky, individuálně řešit jejich požadavky a seznamovat je s nabídkou nových služeb a možných výhod.

Za zády budete mít vždy zkušenějšího kolegu, který Vám poradí. Všechny pracovní postupy na jednom místě s možností v nich rychle a snadno vyhledávat.

Každý den budete pracovat s interními systémy, takže administrativa a práce s počítačem není žádný problém, budete vědět jak na to.

Na co se můžete těšit?

Zajímavé mzdové ohodnocení: fixní mzda + provize v neomezené výši + variabilní složka mzdy navíc. Průměrná mzda včetně provizí je přes 20 000 Kč, ti šikovnější mají i více než 30 000 Kč.

Volno o víkendech, svátcích a žádné noční směny.

Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů (týden dovolené navíc, stravenky, volnočasové poukázky, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, Cafeteria – systém volitelných zaměstnaneckých výhod, vybíráte si dle toho, co Vás baví a máte rádi, pravidelné týmové a firemní akce, zvýhodněné ceníky elektřiny a plynu pro Vás i Vaše blízké).

Šanci posunout se na kariérním žebříčku výš. Přesvědčit se můžete od Vašich budoucích vedoucí a specialistů, kteří začínali právě na stejné pozici.

Co Vám k práci bude stačit?

- příjemný mluvený projev
- základní znalost PC
- chuť pracovat v týmu
- praxe není podmínkou – vše Vás rádi naučíme, budete se učit od těch nejlepších

Dejte nám o sobě vědět! Klikněte na tlačítko „odpovědět“, napište o sobě pár vět a zašlete nám svůj životopis.

Odpovědět Všechny volné pozice